Слідкуйте за нами

Дайджест

Дніпровський район і диспетчерські послуги на 7 мільйонів

Зранку, 4 січня Комунальне підприємство “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва” провело торги очікуваною вартістю 7 264 667,16 гривні (кошти від господарської діяльності підприємства).

За ці кошти замовник хоче отримувати “Послуги з обробки даних (послуги операційно – диспетчерського обслуговування об’єднаних диспетчерських систем)” протягом 2024 року.

  • В пакет послуг входять наступні позиції:
  • Виклик з лінії “Аварійна” (стандарт 99% термін до 1 хвилини);
  • Виклик з лінії “Не аварійна” (стандарт 95 % до 3 хвилин);
  • Виклик з лінії “Опалення” (стандарт 85% до 8 хвилин);
  • Виклик співробітників ЖЕД (95% до 3 хв).

На торги прийшов один єдиний учасник, ТОВ “ЮГ-ЦЕНТР” з ціновою пропозицією 7 264 667,16 гривні, що абсолютно відповідає запропонованому бюджету (без торгу).

ТОВ “ЮГ-ЦЕНТР” існує з 2001 року, однак має лише 4 контракти на 13 мільйонів гривень. Працює лише з трьома замовниками: “Києвводоканалом” (1 контракт на 99 500 гривень), КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва” (1 контракт на 5,7 мільйона гривень), і вищезгаданим замовником.

Один із засновників ТОВ “ЮГ-ЦЕНТР” на прізвище Губарець може мати зв’язки із колишніми бізнес-партнерами з російським громадянством (Корхов та Іванов через компанію ТОВ “ЯРМАП – УКРАЇНА”)

Continue Reading

Популярно