Слідкуйте за нами

Розслідування

Чому продавець медичного обладнання знімає “мілітарі” для ДП МПІУ

Помітили, що “1+1” знову отримала 139 мільйонів на телемарафон. Важливо, дуже важливо. Але сьогоднішня історія навіть не про це, а про те, що топ чиновники з телеіндустрії перетворюють її ж (телеіндустрію) на умовний сьомий кілометр початку 2000-х. Ми не маємо намір образити один з найбільших ринків Європи, але розкажемо про геніальні економічні рішення ДП МПІУ роздавати гроші з наших податків “своїм хлопцям”.

В один день з опублікуванням звіту по марафону, було опубліковано ще дві закупівлі.

На проєкт “Іноземці допомагають Україні” дадуть 1 100 00 гривень, а на проєкт “Як зробити красу з мілітарних речей” – 900 000 гривень.

Отака красива рівненька сума у вигляді 2 000 000 гривень піде в одні руки. Обидва проєкти робитиме Фізична особа – підприємець Яценко Максим Володимирович.

Ми навіть не дивитимемось контракт, і не вчитуватимемось у “обґрунтування”, типу він, умовно, переможець культурного конкурсу…

Ми не маємо жодного підтвердження, що цей ФОП ЩО-НЕБУДЬ, КОЛИ-НЕБУДЬ знімав!

У нього всього 5 замовлень, він дезінфектори в лікарню возив раніше, а тут так перепрофілювався… і відкрились таланти до створення телевізійних програм. Чесне слово, людей від ковіду рятував. А в профілі у нього досить телевізійна пошта:vitaminbacila@gmail.com.

А знаєте, чому йому віддали 2 мільйони? Та тому, що…

МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ЗЕЛЕНЬ”.

Пояснювальна бригада:

Цю громадську організацію закрили декілька днів тому. До того Яценко зазначався у засновниках. Разом з ним та іншими людьми, ще в 2020 році, зазначалась в засновниках і особа Юрченко Юлія Леонідівна.

Юля Леонідівна є дружиною Юрченка Юрія Петровича – начальника відділу режисерів управління забезпечення виробництва, ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО “МУЛЬТИМЕДІЙНА ПЛАТФОРМА ІНОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ”. Останнє підтвердження, що Юрій Петрович залишався на цій посаді, датоване лютим 2023 року (дивно, чомусь декларацію не опублікував останню?).

От тобі і пояснення, звідки в Україні з’являються телеталанти та телепрограми: зі знайомств за наші з вами гроші.

Якщо ви не знаєте, як отримати мільйони від ДП МПІУ… просто заведіть собі там друзів, та й по всьому.

Continue Reading

Популярно