Слідкуйте за нами

Дайджест

Черкаси і Чернігів придбали рентгени по 15 мільйонів

Одразу дві лікарні в Україні придбали однакову модель рентгена у одного і того ж постачальника з різницею в одну добу.

Так, ще 29 січня КНП “ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ” оголосила про закупівлю, а 6 лютого провела торги на “Цифровий телекерований рентгендіагностичний комплекс на 3 робочих місця з динамічним плоскопанельним детектором, робочою станцією для отримання, збереження та обробки цифрових рентгенівських зображень (цифрова скопія та цифрова графія)”. Бюджет закупівлі склав 14 925 330 гривень (місцевий бюджет). Врешті решт, придбає необхідне обладнання за 14 915 800 гривень, та очікуватиме поставки до кінця 2024 року.

На одну добу весь процес змістився у КНП “Чернігівська міська лікарня №3” Чернігівської міської ради. Тут замовник оголосив про торги на Цифровий телекерований рентгендіагностичний комплекс на 3 робочих місця або еквівалент) 30 січня, а провів їх 7 лютого. Так само цю закупівлю профінансовано з місцевого бюджету (15 000 000 гривень), а чекатимуть виконання контракту до кінця року.

В обох випадках переможцем став єдиний учасник, ТОВ “ЛІВІН”, який запропонував за ці кошти радіографічну та флюороскопічну систему з динамічним плоскопанельним детектором XCELLENCE DYNAMIC.

Continue Reading

Популярно