Слідкуйте за нами

Дайджест

Чергові 139 мільйонів піде на “телемарафон”

15 березня Державне підприємство “Мультимедійна платформа іномовлення України” опублікувала звіт до закупівлі за предметом “послуги з виробництва (створення) інформаційних програм (матеріалів) в прямому ефірі, виробництва (створення) інформаційних програм (матеріалів) та поширення їх в ефірі для цілодобового інформаційного марафону “Єдині новини #UAразом” бюджетом у 139 314 708 гривень.

Ці кошти надійдуть на рахунок “ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЇ “СТУДІЯ 1+1”.

Окрім того, цього ж дня, замовник опублікував ще два звіти на проєкти. Так 1 100 000 гривень піде на “послуги з виробництва (створення) аудіовізуальних творів – циклу різножанрових інформаційних відеоматеріалів для проєкту під робочою назвою “Іноземці допомагають Україні”. Ще 900 000 гривень – на “послуги з виробництва (створення) аудіовізуальних творів – циклу різножанрових інформаційних відеоматеріалів для проєкту під робочою назвою “Як зробити красу з мілітарних речей”.
Обидва проєкти виконуватиме ФОП Яценко Максим Володимирович.

ФОП Яценко має 5 контрактів на 2 мільйони гривень. І вони не лише на створення проєктів: так у 2020 році цей ФОП продавав пристрої для дезінфекції в лікарню Чернігова. А ще він є одним із засновників МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ “ЗЕЛЕНЬ”.

Continue Reading

Популярно