Слідкуйте за нами

Дайджест

Чергові 2 мільйони для амбулаторії на вул. Гмирі 8

Комунальне підприємство “Позняки-Інвест-УКБ Дарницького району міста Києва” знову, без використання електронної системи, з позначкою “Українська визвольна війна” витратило кошти на ремонт об’єкту за адресою вул. Гмирі 8. Цього разу за 2 943 086,24 гривні запланували Роботи з коригування проектно-кошторисної документації по об`єкта “Реконструкція амбулаторії лікарів сімейної медицини з прибудовою центру первинної медико-санітарної допомоги на вул. Гмирі, 8.

Чому ми так акцентуємо на цій адресі?

Річ у тім що вище згадана амбулаторія один з найдорожчих і довгограючих проєктів столиці. Також це будівництво тягне за собою шлейф кримінальних проваджень.

Тільки за 2023 рік на амбулаторію на Гмирі 8 було проведено закупівель бюджетом в понад 124 мільйони гривень. Окрім описаної закупівлі, відбувались ще такі:

  • Здійснення авторського нагляду під час будівництва об’єкта “Реконструкція амбулаторії лікарів сімейної медицини з прибудовою центру первинної медико-санітарної допомоги за 233 251,20 гривні. Без торгів замовлення взяв ТОВ “ГРЕЙТ-БУД ЛТД”.
  • Здійснення технічного нагляду на об’єкті “Реконструкція амбулаторії лікарів сімейної медицини з прибудовою центру первинної медико-санітарної допомоги за 402 370 гривень без торгів “виграв” ПП “ПРОКСІ-БУД”.
  • “Реконструкція амбулаторії лікарів сімейної медицини з прибудовою центру первинної медико-санітарної допомоги за 121 285 569,71 гривні. Знов без тендера, знов ТОВ “НВП “Енерго Монтаж”.

Нагадаємо, що цю лікарню будують уже не перший рік, а за нашими власними підрахунками, вартість “реконструкції” сягає близько 330 мільйонів гривень. Востаннє ми згадували про неї у січні цього року на сторінці у Facebook.

Continue Reading

Популярно