Слідкуйте за нами

Дайджест

Будинок Врубеля реставрують за 45 мільйонів

Київський науково-методичний центр по охороні, реставрації та використанню пам’яток історії, культури і заповідних територій провів закупівлю без тендера на реставрацію будинку в Києві за адресою вул. Десятинна 14. Предмет закупівлі звучить як “Реставрація будинку прибуткового, в якому проживали відомі художники М.Врубель, В.Орловський, В.Котарбинський, родина Прахових, пам’ятки архітектури, історії монументального мистецтва місцевого значення по вул.. Десятинній,14. Коригування”. Вартість відновлення оцінили в 45 954 612 гривень. Реставрацію здійснюватимуть коштом місцевого бюджету.

Переможця обрали 20 грудня, Хоча ще тільки 18 го грудня пройшли перші відкриті торги за цим предметом, які виявились невдалими через відсутність пропозицій від учасників.

Переможець, який отримав контракт на реставрацію, ТОВ “КИЇВСЬКА БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА КОМПАНІЯ” вийшов чітко під очікувану вартість і ціни не знизив.

ТОВ “КИЇВСЬКА БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА КОМПАНІЯ” існує з 2016 року, має 210 договорів на 453 мільйони гривень. Згадується у щорічній декларації за 2021 рік головного спеціаліста відділу обліку та розподілу житлової площі (Деснянська районна адміністрація), як місце роботи чоловіка.

Роботи мають бути виконані… до кінця цього року.

ОНОВЛЕНО: відбувся моніторинг закупівлі.

Continue Reading

Популярно