Слідкуйте за нами

Розслідування

“Більярдист” створює для МПІУ аналітичні матеріали

МПІУ знов за старе. Знайшли чергового непрофільного ФОПа, і тепер віддадуть йому 5 мільйонів.

Нова історія про наші податки на “хліб і видовища”.

Так от.

2-го квітня Державне підприємство “Мультимедійна платформа іномовлення України” провело аукціон (уявіть собі, вони таке також інколи практикують) на послуги створення аналітичних матеріалів текстового характеру для подальшого розміщення на діджитал-платформі Замовника та їх просування бюджетом 5 848 800 гривень.

Прийшли 2 учасниками, переміг ФОП ГІЛЕВИЧ СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ з пропозицією у 5 658 000 гривень.

А тепер пройдемось по начинці цієї закупівлі.

Цінник: “аналітичні матеріали (3000-4000 знаків) та просування на англомовну аудиторію – 9780 за одиницю”. Нічого не коментуватимемо, радимо показати це будь-якому спеціалісту в СЕО та копірайтеру.

Далі. Ще додає диплом перекладацької компанії(учасник додає в документацію колишній договір з центром перекладів, де учасник виступає стороною “Замовник”). Не зовсім зрозуміло, яке інформаційне навантаження має нести цей доданий договір.

Перекладачі, ТОВ “Міжнародний центр перекладів “Майвік Солюшнс” колись потрапили до цікавої історії, і ми б ніколи нею не зацікавились, якби не цей тендер. Отже, одного разу вони (на всіх законних підставах і за всіма процедурами) брали участь в якості перекладачів в судовому процесі. І переклад їхнього спеціаліста був на стільки “професійним”, що спотворив контекст сторони захисту, тому в суді через “переклад” виникли додаткові проблеми. На їхньому місці, будь-який інший бізнес уже б саморозпустився.

Досвід: ФОП робив “подібні речі” для ГО, та для самого МПІУ.

Контакти: номер телефону та електронна ФОПа пошта належить БИЛЬЯРДНОМУ ИНФОРМАЦИОННОМУ САЙТУ “ДУПЛЕТ”.

І бонусом. Ви напевне знаєте такого нардепа, як Ярослав Желізняк. Так от, він ще при першому “контакті” цього ФОПа з МПІУ написав пост у своєму телеграм-каналі, з пропозицією до osint-спільноти поцікавитись діяльністю цього ФОПа.

Розбазарювання державного бюджету руками МПІУ через абсолютно незрозумілі ФОПи має отримати свій розділ у історії України в період повномасштабного вторгнення. А так воно і буде.

Continue Reading

Популярно