Слідкуйте за нами

Дайджест

“Безпечна країна” за 10 мільйонів

“Закупівля послуги з розгортання програмно-апаратного комплексу “Безпечна країна” за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням”.

Саме таку закупівлю здійснила ДЕРЖАВНА УСТАНОВА “ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ” 31 жовтня. Очікувана вартість склала 10 340 433 гривні (100% кошти держбюджету).

Переможцем у відкритих торгах з особливостями став ТОВ “СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ” з пропозицією у 7 037 109 гривень (станом на сьогодні – очікує рішення).

Переможець, ТОВ “СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ” була створена у 2017 році. Має 4 контракти на понад 14 мільйонів гривень. Всі ці контракти підписані з одним замовником – ДОЧІРНІМ ПІДПРИЄМСТВОМ “НАФТОГАЗБЕЗПЕКА” НАЦІОНАЛЬНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ “НАФТОГАЗ УКРАЇНИ”. З вище згаданим замовником даний ТОВ у системі Prozorro ще не працював.

“Безпечна країна” – це комплексна автоматизована багаторівнева система забезпечення громадської безпеки (більш детально можна ознайомитись за посиланням).

ОНОВЛЕНО: закупівля не відбулася.

Continue Reading

Популярно